Cofnij

Hotel Et Cetera

Hotel

Ulica: Kaszubska 18
Miasto: Słupsk
Kod pocztowy: 76-200
59 841 16 05
59 841 26 60
biuro@et.cetera.pl
http://www.et.cetera.pl/

Hotel et Cetera Hotel jest hotelem miejskim. Położony jest w ciekawej lokalizacji w pobliżu lasku północnego, a jednocześnie blisko centrum miasta i z możliwością łatwego i szybkiego dojazdu w kierunku Szczecina, Trójmiasta, Łeby, czy Ustki. Hotel zapewnia niepowtarzalną atmosferę podczas pobytu, bez względu na jego charakter - biznesowy czy rekreacyjny. Znajduje się w budynku dawnego browaru. Po nowoczesnej adaptacji spełnia najwyższe standardy i posiada kategorię trzech gwiazdek. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Każdy z przestronnych pokoi wyposażono w stylowe meble, telewizor, minibarek, łazienkę, klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do internetu. W obiekcie znajduje się profesjonalny gabinet kosmetyczny świadczący szeroki wachlarz usług.

Restauracja et Cetera to dobra, oryginalna kuchnia zmieniająca menu wraz z porami roku. W restauracji stawiamy na produkty regionalne, a naszą największą chlubą są dania z gęsiny w kilku różnych odsłonach. Nawiązując do tradycji  miejsca, restauracja poleca i przyciąga tradycyjnie warzonym, niefiltrowanym i niepasteryzowanym piwem „et Cetera”. Wnętrza sal restauracyjnych nawiązują do historii miasta i regionu. Et Cetera tętni także życiem artystycznym organizując koncerty, spektakle, wieczory kabaretowe, taneczne czy wystawy.

Hotel dysponuje profesjonalnie przygotowaną salą konferencyjną.

Pomimo swojej krótkiej działalności, hotel zdobył już zaufanie wielu dużych lokalnych i ogólnopolskich firm, a także międzynarodowych grup, które chętnie korzystają z usług.

Planowane na ten rok otwarcie drogi do lasku północnego bezpośrednio wzdłuż hotelu umożliwi gościom hotelu i restauracji korzystanie ze szlaków spacerowo rekreacyjnych, oraz ze znajdującego się tam nowoczesnego parku linowego.


Dodatkowe informacje o obiekcie:

Posiada własny parking
Dostęp do internetu
Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Łazienka w pokoju
Otwarty przez cały rok
TV w pokoju
Oferuje wyżywienie